Fakulta
strojního inženýrství

Den otevřených dveří

Prezentace fakulty

  9.00 - 15.00 hod. v aule Q

Co tě čeká u přijímaček, jaké budou tvé první dny na fakultě a jak moc náročné je studium strojírenství. To a mnohem víc se dozvíš na Dni otevřených dveří fakulty, kde ti řeknou spoustu užitečných rad ohledně studia na vysoké škole. Navíc nahlédneš do laboratoří a specializovaných učeben některých ústavů, kde možná za rok budeš pracovat na nějakém projektu ty sám. A jako bonus od nás dostaneš vstupenku do Technického muzea, které je kousek od fakulty, a to úplně zadara :-). To vše od 9 do 15 hodin na Technické 2.

Aula Q - bude hlavním zdrojem informací - budou zde totiž vždy v 9, 11 a 13 hod. probíhat prezentace studia na FSI, dozvíte se to nejdůležitější o přijímacím řízení a samozřejmě bude prostor i pro vaše otázky.

Předsálí auly Q - před aulou najdete stánky jednotlivých ústavů, kde se dozvíte, čím se zabývají a jaké obory můžete studovat. Studenti a zaměstnanci vás také rádi provedou po posluchárnách, dílnách a laboratořích.

  KDY

1. prosince 2017
12. ledna 2018

  KDE

Fakulta strojního inženýrství
Technická 2, aula Q
Brno

Zobrazit na mapě

Strojárnu najdeš na Palačáku a nejlíp se k ní dostaneš z nádraží nebo z České tramvají č. 12 směr Technologický park. Vystup ale už na Červinkově, odtud projdeš kolem budovy kolejí přes pěší lávku k Technologickému parku a Fakultě strojního inženýrství. Tramvají vše zvládneš za 10 minut, pěšky pak ze zastávky dojdeš přímo k fakultě cca za 5 minut.

Google+