Fakulta podnikatelská

Bakalářské studijní programy

Program

Ekonomika a management

Ekonomika a procesní management „Já jsem vedoucí, já jsem king!“ Tak přesně tohle si budeš moct prozpěvovat po studiu tohoto oboru. Naučíme tě totiž, jak řídit firmu, procesy, týmy, jak zavádět změny v podnicích, jak pracovat s kvalitou apod. Získáš tak předpoklady pro to, abys mohl po získání praxe pracovat v managementu mnoha firem. A víš, co to je princip 3S? Že ne? Pak se přihlas na Ekonomiku a procesní management a dozvíš se, jak tento moderní přístup užitečně využít přímo v praxi.

Přihláška

Ekonomika podniku Rodí se ti v hlavě nápad na vlastní firmu? Nemáš ale ponětí, jak firmu vést, co je k tomu potřeba? Po studiu Ekonomiky podniku budeš mít potřebné znalosti ekonomie a ekonomiky, budeš ovládat účetnictví, daně a podnikové finance. Taky se dozvíš něco o managementu a marketingu firem a samozřejmě budeš znát legislativu spojenou s podnikáním. Po absolvování tohoto oboru tak budeš znát to nejdůležitější, co je potřeba k založení a vedení vlastní firmy.

Přihláška

Účetnictví a daně Počty, peníze, tabulky, právní předpisy… To vše tě čeká na oboru Účetnictví a daně. Ale neboj, učitelé propojují teorií s praxí, takže i to, co se ti na začátku může zdát jako španělská vesnice, ti brzy bude úplně jasné. Daně se totiž týkají každého z nás, takže příkladů z praxe bude dostatek. Kromě práva a účetnictví se budeš muset prokousat i matematikou, ale postačí ti ta středoškolská, takže nemusíš mít strach z velkého počítání. Navíc si během studia můžeš některé předměty zvolit a profilovat se tak třeba kromě klasických daní třeba na řízení finančního trhu.

Přihláška

Program

Systémové inženýrství a informatika

Manažerská informatika IT nebo ekonomie? Nemůžeš se rozhodnout a pořád dokola házíš korunou? Tak spoj oba zájmy dohromady. Díky Manažerské informatice získáš přehled jak v IT technologiích a programování, tak i v nejdůležitějších ekonomických problémech. Naučíš se ale taky něco málo z managementu, matematiky a obchodního práva. Navíc během studia budeš dál rozvíjet i svoji kreativitu – budeš totiž navrhovat a implementovat informační a řídící ekonomické systémy, takže si vše vyzkoušíš v praxi.

Přihláška

Magisterské a doktorské programy
Google+