Fakulta chemická

Den otevřených dveří

Prezentace fakulty

Zajímáte se o chemii a chcete vidět, jak to vypadá v poluchárnách i laboratořích? Přijďte na den otevřených dveří. Studenti i pedagogové vám budou dělat průvodce a dozvíte se spoustu praktických informací nejen o studiu.

Program

  09.00 - 13:00 Poznej chemii - prezentace možností studia

Co všechno je chemie - ukážeme vám praktické příklady studijního a vědeckého zaměření jednotlivých oblastí chemie, přiblížíme vám studentský život, ukážeme příklady zapojení studentů do vědecko - výzkumné činnosti a úspěchy našich studentů. Také se dozvíte, jak se výsledky výzkumu mohou uplatnit v praxi.

Populárně vědecké prezentace zajímavých témat v laboratořích - začátky prezentací jsou pevně stanoveny a kapacitně omezeny. Pro předem nenahlášené zájemce bude možnost na místě dle aktuálního harmonogramu zvolit vhodnou variantu.

Prezentace uplatnění v praxi v chemických oborech - zástupci firem působících v oblasti chemie a příbuzných oborech vám ukážou, že naši absolventi mají široké uplatnění.

Program na stanovištích - ukázky studijních plánů a skladby předmětů, přiblížení studijního zaměření jednotlivých oborů, příklady zapojení studentů do vědecko - výzkumné činnosti, úspěchy studentů, výběr témat bakalářských prací, příklady uplatnění výzkumu v praxi.

  KDY

15. února 2018

  KDE

Fakulta chemická
Purkyňova 464/118
Brno

Zobrazit na mapě

Na Palačák, kde fakulta sídlí, to máš z města do dvaceti minut tramvají. Na hlavním nádraží nasedni na tramvaj č. 12 směr Technologický park. Ta jede i přes Českou, tak pokud to máš odtam blíž, můžeš i odtud. Vystoupíš na konečné, přes silnici hned u fakulty. Nelze si jí nevšimnout :-).

Google+