Fakulta stavební

Den otevřených dveří

Prezentace fakulty

  10:00 hod.

Členové vedení fakulty, oborových rad a vedoucí vybraných ústavů podají zájemcům o studium základní informace o fakultě, otevíraných studijních programech, jejich oborech, přijímacích zkouškách apod., a odpoví na otázky z řad uchazečů. Po této společné části budou uchazečům a jejich rodičům nabídnuty oborově zaměřené prohlídky jednotlivých pracovišť fakulty. Na Dni otevřených dveří budou zájemcům o studium poskytnuty tištěné materiály s informacemi o fakultě a otevíraných studijních programech. K zakoupení budou též brožury - sbírky příkladů z matematiky a fyziky s typickými příklady, které mohou být v testech u přijímací zkoušky.

  KDY

11. listopadu 2017

20. ledna 2018

  KDE

Fakulta stavební
aula, budova A
Veveří 95
Brno

Zobrazit na mapě

Pokud pojedeš z vlakového nádraží, tak se na fakultu nejlíp dostaneš tramvají č. 12 směr Technologický park. Vystoupit můžeš buď už na České, kde změníš číslo na trojku (směr Rakovecká) a pak vystoupíš přímo na zastávce Rybkova před fakultou. Pokud se ti nechce přestupovat, dojeď dvanáctkou na Nerudovu a pak to máš už jen asi pět minut k nám. Celkově ti cesta z nádraží zabere 15-20 minut, z České to máš 5 minut.

Jestli nechceš využít MHD a pojedeš autem, pak je možné využít placené parkoviště přes ulici (ul. Veveří), nebo parkování na ulici v okolí.

Google+