Fakulta architektury

Přijímací zkoušky - Bakalářské studijní programy

Uzávěrka přihlášek 30. listopadu 2017
Přijímací zkoušky 10. - 17. ledna 2018 talentová zkouška a ústní pohovor
Přihlášení studenti
Přijatí studenti
Úspěšnost

Talentová zkouška

Skládá se ze tří částí a ve všech budete kreslit. Nejprve to bude kresba figury podle předlohy, poté kresba určitého architektonického zadání (např. interiéru, exteriéru, kompozice apod.) a jako poslední vás čeká kresba ověřující schopnost prostorového zobrazování.


Přijímací zkouška

Druhé kolo přijímaček tvoří test obecných studijních předpokladů, případně jeho slovenská varianta. Termíny stanovuje organizátor a vybrat si můžete na webu www.scio.cz/nsz.

Přípravné kurzy

Talentovky jsou poměrně náročné a pokud jsi stresař, pak není nic lepšího, než si vyzkoušet přijímačky nanečisto a na vše být připravený. Fakulta architektury proto připravila pro zájemce přípravný kurz, tzv. Talentovky nanečisto, kde získáš představu o tom, co se po tobě bude chtít u pohovoru a vyzkoušíš si figurální kresbu i architektonický úkol. Na vše budeš mít stejný časový limit jako u přijímaček. Na závěr kurzu můžeš vše zkonzultovat s pedagogy, kteří ti řeknou, kde jsou tvé silné a slabé stránky.

Kurz je jednodenní a můžeš ho absolvovat i vícekrát. Výuka bude probíhat vždy v pátek a na výběr máš z listopadových a prosincových termínů. Cena kurzu je 500,-, hlásit se můžeš na emailu kratochvil@fa.vutbr.cz.

Chci jít na VUT
Google+